Ultimul Comentariu
Jicmon Gabriel
ati avut si basket aici la Galati ??? »
2013-01-21 18:46:34
Advertising Zone

Hosted by

design & development by:
Traffic Analyzer

Competitii 2005

 

Cluj-Napoca-02 Iulie.

Tenis de masă

Monica Malcovici – simplu-locul I
                         – open-locul III
                         – dublu-locul III

Camelia Dijmărescu – simplu-locul III

Atletism

Camelia Dijmărescu – viteză 100 m-locul I
                              – rezistenţă 800 m-locul II

Monica Malcovici – viteză 100 m-locul III
                         – rezistenţă 800 m-locul III

Adrian Bojani – viteză 100 m-locul II
                    – rezistenţă 1500 m-locul II

Mircea Oniţă – viteză 100 m-locul III
Constantin Bracon – rezistenţă 1500 m-locul III

Din 14 cluburi sportive participante, clubul nostru s-a clasat pe locul VI.

Lugoj-Cupa Internaţională « Ana Lugojana » – 04-07 August.

Atletism

Monica Malcovici – viteză 100 m-locul II
                         – rezistenţă 800 m-locul II
                         – darts-locul II

Constantin Bracon – viteză 100 m-locul III
Adrian Bojani – aruncarea suliţei-locul II
                    – aruncarea greutăţii-locul II

Din 15 cluburi sportive participante clubul nostru s-a clasat pe locul VII.

Bucureşti – Cupa Mariana Mihoc-baschet în fotoliu rulant-ediţia a III-a şi Campionatul Naţional de Atletism-07 – 09 Octombrie.
 
Au participat 7 cluburi, respectiv: C.S.Temerarii-Arad, CCSH Lamont-Cluj, AJIF Motivation Bucuresti, CSMaraton 93 Lugoj, CCSH Lamont Cluj-Napoca, Sporting Club Galati şi Ok Bucuresti.

Probe sportive: atletism, baschet în fotoliu rulant şi tenis de masã.

Baschet în fololiu rulant

Echipa noastră s-a clasat pe locul IV-V, la egalitate cu ehipa din Galaţi.
Au participat 5 echipe : C.S.Temerarii-Arad, AJIF Motivation Bucureşti, CSMaraton 93 Lugoj, CCSH Lamont Cluj-Napoca şi Sporting Club Galaţi.

Atletism

Camelia Dijmărescu – viteză 100 m-locul II
                              – rezistenţă 800 m-locul II

Monica Malcovici – viteză 100 m-locul III
                         – rezistenţă-800 m-locul IV

Adrian Bojani – aruncarea greutăţii-locul III

Oradea – Turneul Internaţional de baschet în fotoliu rulant.

Au fost 4 echipe participante.
Echipa noastră s-a clasat pe locul III.